Компанія Evdesgroup пропонує, дизайн та пошиття штор в Одесі на замовлення: від лаконічних однотонних штор, до складних багатошарових гардин. З тканини різноманітної фактури з аксесуарами, у вигляді бахроми, кистей, декоративних шнурів. У нашому розпорядженні є величезний асортимент тканин як недорогих турецьких, так і брендових європейських виробників.
Звертаючись до нас, ви отримаєте дизайнерські штори, подушки, покривала та інший якісно пошитий текстиль, що точно підібраний під стиль Вашого приміщення, де він буде знаходитися. Також ми беремо на себе всі роботи, пов’язані з монтажем карнизів та розміщенням текстилю в інтер’єрі.

ШТОРИ ДЛЯ КУХНІ

  Штори на кухню можуть бути різні, від традиційних, австрійських штор до елегантних японських панелей. Можливо комбінувати різні моделі.
  Підберемо штори, гардини залежно від розміру кухні: для маленьких приміщень – короткі, рулонні чи римські; для великих — багатошарові та довгі з багатим декором. Врахуємо також стиль інтер’єру, розташування техніки, меблів та інші нюанси.
 Вірно підібрані тканини завжди гармоніюватимуть з інтер’єром.

ШТОРИ В ДИТЯЧУ

  Компанія Evdesgroup пропонує різні варіанти оформлення дитячих.
 Дизайн штор у дитячій, для дівчаток і хлопчиків підбирається за віком та уподобаннями, а також з безпеки та простоти відкривання та закривання, щоб дитина могла сама рухати фіранки як їй потрібно без допомоги батьків. Тканини використовуються суміші та натуральні.

ШТОРИ В СПАЛЬНЮ

 Пошитя штор завжди засноване на побажаннях замовників, а також геніальних ідеях та творчому натхненні дизайнерів.
Для спальні ми рекомендуємо портьєри, щільні гардини, римські або рулонні штори, т.к. прагнемо створити затишок і комфортні умови, щоб світло з вулиці не заважало відпочинку та спокійному сну.

ШТОРИ У ВІТАЛЬНЮ

  Штори – важливий елемент оформлення вітальні. Вони дозволяють підкреслити оригінальність інтер’єру, приховати недоліки простору та зробити потрібні акценти.   Пошитям штор для вітальні у будь-якому стилі займається компанія Evdesgroup.
Для кожного клієнта розробимо індивідуальний проект, в якому зважимо на всі побажання та існуючу обстановку.   Підберемо та запропонуємо тільки якісні тканини.

КОВДРИ, ПОДУШКИ.

 Пошиємо на замовлення будь-які за стилем покривала, подушки та інший текстиль для дому. Для кожного клієнта розробляємо індивідуальний дизайн, в якому враховуємо побажання замовника та інтер’єр.
 Всі тканини, що використовуються, розраховані на довгий термін служби і не вимагають складного догляду.

КАРНІЗИ

 Підберемо під дизайн штор та зробимо встановлення будь-яких видів карнизи: профільні, з електроприводом, з підйомним механізмом, римські карнизи, трубчасті або алюмінієві рейки.

 Компанія Evdesgroup надає послуги у сфері дизайн та пошиття штор в Одесі. Ми працюємо на пряму з постачальниками тканин, фурнітури та карнизів. Підберемо і запропонуємо тільки якісні тканини, карнизи для штор, а також виконаємо грамотне пошиття і зробимо наважку штор.

КАТАЛОГ ВИКОНАНИХ РОБОТ

Call Now Button