FAQ

Крок 1.

Розпакуйте виріб. Розпаковуючи виріб, будьте обережні, щоб не пошкодити тканину чи фурнітуру. До завершення монтажу не рекомендується розмотування тканини ролети. Розпакуйте комплектуючі кріплення.  

Комплектуючі Міні складаються з:

1. Бічні кронштейни.

2. Механізм управління

3. Ланцюжок управління

4. Фіксатор ланцюжка

5. Тканина на трубі

6. Нижня планка

7. Ліска натяжіння

8. Натягувач ліски універсальний

9. Кільце для проведення ліски

10.Обмежувачі ланцюжка

Крок 2. 

Приготуйте простий олівець або маркер для проведення заміру та здійснення позначок на вікні. Візьміть виріб та прикладіть до місця кріплення. Рулонні штори мають рівномірно кріпитися по відношенню до вікна (стулки вікна) як по вертикалі так і по горизонталі. Для визначення рівномірності кріплення в основу виміру рекомендується взяти краї штапику вікна. Відмітьте олівцем (маркером) місце бажаного кріплення виробу та місце встановлення бічних кронштейнів.

Крок 3. 

Перед встановленням бічних кронштейнів, заведіть ліску в отвори в кронштейнах і зафіксуйте її з тильної сторони за допомогою вузла. Розмотайте ліску з місця кріплення до початку підвіконника та відріжте надлишок.

Крок 4. 

Приготуйте шуруповерт або хрестоподібну викрутку. Встановіть бічні кронштейни на раніше визначене місце кріплення та зафіксуйте їх за допомогою саморізу до вікна (стулки вікна). При використанні шуруповерта, бажано (але не обов’язково) перед прикручуванням саморізу здійснити просвердлювання свердлом по металу діаметром, який менше діаметру саморізу. Встановлення кронштейнів за допомогою хрестоподібної викрутки потребуватиме певного фізичного зусилля. При встановленні бічних кронштейнів на цьому етапі не закручуйте повністю саморізи, зокрема необхідно залишити оберт чи півтора, оскільки в подальшому, можливо, виникне необхідність корегування місця знаходження кронштейнів.

Крок 5. 

На змонтованих кронштейнах витягніть (не до кінця) втулки та встановіть верхню планку рулонної штори в бічні кронштейни, тим самим встановіть виріб на вікно (стулку вікна). Розріжте кріплення тканини та розмотайте рулонну штору до крайнього нижнього положення.

Крок 6. 

Перевірте рівномірність розміщення рулонної штори по відношенню до вікна (стулки вікна). В розмотаному стані рулонна штора має однаково симетрично розташовуватися по відношенню до бокових штапиків вікна. У випадку необхідності корекції, посуньте бокові кронштейни. Досягнувши необхідного результату розміщення виробу, витягніть верхню планку рулонної штори з кріплення кліпс та закрутіть остаточно саморізи.

Крок 7. 

Встановіть верхню планку виробу на кронштейни та розмотайте виріб. В бічні заглушки нижньої планки (з обох сторін) вставте кільця для проведення ліски та через них проведіть ліску. Зробіть натяг ліски та за допомогою олівця (маркера) позначте місця кріплення натягувачів ліски.

Крок 8. 

Закріпіть натягувачі ліски на рамі вікна (на стулці вікна). Проведіть крізь втулку жилку, натягніть ліску та зафіксуйте гвинт нятягувача. Аналогічно необхідно закріпити іншу частину рулонної штори. Надлишки ліски необхідно відрізати.

Крок 9. 

Одягніть на ланцюжок обмежувачі ланцюжка. Розкрутіть виріб в нижнє бажане положення і на передню частину ланцюжка закріпіть один обмежувач. Потім, потягнувши за ланцюжок, підніміть тканину рулонної штори до бажаного верхнього положення тканини. Закріпіть обмежувач на задню верхню частину ланцюжка.

Крок 10.

На ланцюжок одягніть фіксатор та зафіксуйте фіксатор на рамі вікна (стулці вікна) таким чином, щоб ланцюжок був в натягнутому положенні.

Виріб встановлено. 

Користуйтеся із задоволенням!

Крок 1. Розпаковуючи виріб та комплектуючі кріплення. Будьте обережні, щоб не пошкодити тканину чи фурнітуру. До завершення монтажу не рекомендується розмотування тканини ролети. 

Комплектуючі рулонної штори Стандарт складаються з:

1.Зірочкоподібні вставки

2.Труба з тканиною

3.Механізм керування 

4.Бічні кронштейни

5.Обмежувач ланцюга

6.Кутик з гвинтом

7.Жилки натяжіння

8.Обтяжувач ланцюга

9.Стрижні нижньої планки

10.Заглушка нижньої планки

11.Нижня планка

12.Ланцюжок керування

Крок 2.

В ролету рулонної штори вставте зірочкоподібні вставки та бічні кронштейни.

Крок 3.

Проведіть жилку крізь втулку та зафіксуйте гвинтом.

 

Крок 4.

Приготуйте простий олівець/маркер для проведення заміру та здійснення позначок на вікні. Візьміть виріб та прикладіть до місця кріплення. Рулонні штори мають рівномірно кріпитися по відношенню до вікна (стулки вікна) як по вертикалі так і по горизонталі. Для визначення рівномірності кріплення в основу виміру рекомендується взяти краї штапику вікна. Відмітьте олівцем (маркером) місце бажаного кріплення виробу.


Крок 5. За допомогою шуруповерта або хрестоподібної викрутки прикрутіть кронштейни кріплення виробу, на визначені місця кріплення, попередньо від’єднавши кронштейни кріплення від самої рулонної штори. Не закручуйте повністю саморізи (рекомендовано залишити оберт/півтора) оскільки в подальшому, можливо, виникне необхідність корегування місця знаходження кронштейнів кріплення.

Крок 6. Вставте ролету рулонної штори в прикручені кронштейни кріплення та тим самим встановіть виріб на визначене місце. Розріжте кріплення тканини та розмотайте рулонну штору до крайнього нижнього положення. Перевірте рівномірність розміщення рулонної штори по відношенню до вікна (стулки вікна). В розмотаному стані рулонна штора має однаково симетрично розташовуватися по відношенню до бокових штапиків вікна. У випадку необхідності корекції, посуньте кронштейни кріплення. Досягнувши необхідного результату розміщення виробу, обережно, скрутіть виріб та не порушуючи розташування кронштейнів кріплення, витягніть ролету рулонної штори з кронштейнів кріплення та закрутіть остаточно саморізи.


Крок 7. Встановіть ролету рулонної штори в кронштейни кріплення до характерного кліку.

Крок 8. Розмотайте виріб. В бічні заглушки нижньої планки (з кожної сторони) вставте кільця для проведення жилки.

Крок 9. В бічні заглушки нижньої планки (з обох сторін) проведіть жилку. Зробіть натяг жилки таким чином, щоб вони розташовувались вертикально навпроти верхніх та тим самим не ускладнювали згортання-розгортання тканини виробу. За допомогою олівця (маркера) позначте місця кріплення куточків під жилку. Нижня планка по направляючим жилкам має рухатись без затискань. З обох боків по відношенню до розмотаного виробу встановіть куточки (направляючі) жилки, прикрутивши їх  саморізами.  Проведіть крізь втулку жилку, натягніть жилку та зафіксуйте гвинт втулки. Аналогічно необхідно закріпити іншу частину рулонної штори. Надлишки жилки необхідно відрізати.

Крок 10. Розкрутіть виріб в нижнє бажане положення і на передню частину ланцюжка закріпіть один обмежувач. Потім, потягнувши за ланцюжок, підніміть тканину рулонної штори до бажаного верхнього положення тканини. 

Закріпіть обмежувач на задню верхню частину ланцюжка.

 

Крок 11.  На раму вікна прикрутіть фіксатор ланцюжка таким чином, щоб ланцюжок був в натягнутому положенні.

,

Виріб встановлено. 

Користуйтеся із задоволенням!

Крок 1. 

Розпакуйте виріб. Розпаковуючи виріб, будьте обережні, щоб не пошкодити тканину чи фурнітуру. До завершення монтажу не рекомендується розмотування тканини ролети. 

Розпакуйте комплектуючі кріплення.

Комплектуючі рулонної штори Міні складаються з:


1. Кліпси кріплення

2. Шайба з шурупом

3. Верхня планка

4. Тканина День-ніч

5. Нижня планка «колба»

6. Куточок з втулкою та гвинтом

7. Механізм управління

8. Кронштейн механізму

9. Обмежувачі ланцюжка

10. Ланцюжок управління

11. Жилка натяжіння

12. Фіксатор ланцюжка безпечний

 

13. Кільце проведення жилки

Крок 2. 

 

Приготуйте простий олівець або маркер для проведення заміру та здійснення позначок на вікні. Візьміть виріб та прикладіть до місця кріплення. Рулонні штори мають рівномірно кріпитися по відношенню до вікна (стулки вікна) як по вертикалі так і по горизонталі. Для визначення рівномірності кріплення в основу виміру рекомендується взяти краї штапику вікна. Відмітьте олівцем (маркером) місце бажаного кріплення виробу та місце встановлення кліпси кріплення.


Крок 3. 

 

Перед кріпленням верхньої планки, заведіть жилку в отвори в планці і зав’яжіть вузол. Розмотайте жилку з гори до початку підвіконника та відріжте надлишок.


Крок 4.

Приготуйте шуруповерт або хрестоподібну викрутку. Встановіть кліпси кріплення на раніше визначення місце кріплення та зафіксуйте кліпси кріплення за допомогою саморізу до вікна (стулки вікна). При використанні шуруповерта, бажано (але не обов’язково) перед викручуванням саморізу здійснити просвердлювання свердлом по металу діаметром, який менше діаметру саморізу. Встановлення кліпси кріплення за допомогою хрестоподібної викрутки потребуватиме певного фізичного зусилля. 

При встановленні кліпс кріплення на цьому етапі не закручуйте повністю саморізи, зокрема необхідно залишити оберт чи півтора, оскільки в подальшому, можливо, виникне необхідність корегування місця знаходження кліпс кріплення.  

Крок 5.

Встановіть верхню планку рулонної штори в кліпси кріплення та тим самим встановіть виріб на вікно (стулку вікна). Розріжте кріплення тканини та розмотайте рулонну штору до крайнього нижнього положення. При нижньому положенні виробу щільні смужки тканини мають перекривати світлі.    

Крок 6. 

Перевірте рівномірність розміщення рулонної штори по відношенню до вікна (стулки вікна). В розмотаному стані рулонна штора має однаково симетрично розташовуватися по відношенню до бокових штапиків вікна. У випадку необхідності корекції, посуньте кріплення кліпс. Досягнувши необхідного результату розміщення виробу, обережно, скрутіть виріб та не порушуючи розташування кріплення кліпс, витягніть верхню планку рулонної штори з кріплення кліпс та закрутіть остаточно саморізи. 

Крок 7. 

 

В бічні заглушки нижньої планки (з обох сторін) вставьте кільця для проведення жилки та через них проведіть жилку. Зробіть натяг жилки та за допомогою олівця (маркера) позначте місця кріплення куточків під жилку.


Крок 8. 

 

Закріпіть куточки під жилку на рамі вікна (на стулці вікна). Проведіть крізь втулку жилку, натягніть жилку та зафіксуйте гвинт втулки. Аналогічно необхідно закріпити іншу частину рулонної штори. Надлишки жилки необхідно відрізати.


Крок 9.

Одягніть на ланцюжок обмежувачі ланцюжка. Розкрутіть виріб в нижнє бажане положення і на передню частину ланцюжка закріпіть один обмежувач. При нижньому положенні виробу щільні смужки тканини мають перекривати світлі.  

 

Потім, потягнувши за ланцюжок, підніміть тканину рулонної штори до бажаного верхнього положення тканини. Закріпіть обмежувач на задню верхню частину ланцюжка.


Крок 10.

 

На ланцюжок одягніть фіксатор та зафіксуйте фіксатор на рамі вікна (стулці вікна) таким чином, щоб ланцюжок був в натягнутому положенні.

Виріб встановлено.

Користуйтеся із задоволенням!

Крок 1. На рівній поверхні (стіл, підвіконня, тощо) розпакуйте виріб та комплектуючі виробу. Будьте обережні, щоб не пошкодити тканину чи фурнітуру. До завершення монтажу не рекомендується розмотування тканини ролети. 

Комплектуючі рулонної штори День-Ніч Стандарт складаються з:

1.Кліпса кріплення

2.Верхня планка 

3.Бічні кронштейни 

4.Тканина День-Ніч 

5.Заглушки нижньої планки 

6.Нижня планка 

7.Втулки з гвинтом 

8.Обмежувач ланцюга

9.Жилка натяжіння

10.Ланцюжок управління 

11.Обтяжувач ланцюга

12.Фіксатори жилки 

13.Кільця для проведення жилки

Крок 2.  Приготуйте простий олівець або маркер для проведення заміру та здійснення позначок на вікні. Візьміть виріб та прикладіть до місця кріплення. Рулонні штори мають рівномірно кріпитися по відношенню до вікна (стулки вікна) як по вертикалі так і по горизонталі. Для визначення рівномірності кріплення в основу виміру рекомендується взяти краї штапику вікна. Відмітьте олівцем (маркером) місце бажаного кріплення виробу та місце встановлення кліпси кріплення. Зніміть кліпси кріплення та переконайтесь в наявності позначок на вікні щодо місць кріплення кліпс.


Крок 3. Приготуйте шуруповерт або хрестоподібну викрутку. Встановіть кліпси кріплення на раніше визначення місце кріплення та зафіксуйте кліпси кріплення за допомогою саморізу до вікна (стулки вікна). При використанні шуруповерта, бажано (але не обов’язково) перед викручуванням саморізу здійснити просвердлювання свердлом по металу діаметром, який менше діаметру саморізу. Встановлення кліпси кріплення за допомогою хрестоподібної викрутки потребуватиме певного фізичного зусилля. 

При встановленні кліпс кріплення на цьому етапі не закручуйте повністю саморізи, зокрема необхідно залишити оберт чи півтора, оскільки в подальшому, можливо, виникне необхідність корегування місця знаходження кліпс кріплення.


Крок 4. В отвори верхньої планки кріплення рулонної штори заведіть жилку та зафіксуйте її втулкою за допомогою гвинта. Процедуру виконайте з обох сторін.


Крок 5. Встановіть верхню планку рулонної штори в кліпси кріплення та тим самим встановіть виріб на вікно (стулку вікна). Розріжте кріплення тканини та розмотайте рулонну штору до крайнього нижнього положення.  В крайньому нижньому положенні щільні смужки мають перекривати світло.


Крок 6. Перевірте рівномірність розміщення рулонної штори по відношенню до вікна (стулки вікна). В розмотаному стані рулонна штора має однаково симетрично розташовуватися по відношенню до бокових штапиків вікна. У випадку необхідності корекції, посуньте кріплення кліпс. Досягнувши необхідного результату розміщення виробу, обережно, скрутіть виріб та не порушуючи розташування кріплення кліпс, витягніть верхню планку рулонної штори з кріплення кліпс та закрутіть остаточно саморізи.


Крок 7. Встановіть верхню планку виробу в кріплення кліпс та розмотайте виріб. В бічні заглушки нижньої планки (з обох сторін) вставте кільця для проведення жилки та через них проведіть жилку. Зробіть натяг жилки та за допомогою олівця (маркера) позначте місця кріплення куточків під жилку. 

Крок 8. Закріпіть куточки під жилку на рамі вікна (на стулці вікна). Проведіть крізь втулку жилку, натягніть жилку та зафіксуйте гвинт втулки. Аналогічно необхідно закріпити іншу частину рулонної штори. Надлишки жилки необхідно відрізати.


Крок 9. Одягніть на ланцюжок обмежувачі ланцюжка. Розкрутіть виріб в нижнє бажане положення і на передню частину ланцюжка закріпіть один обмежувач. Потім, потягнувши за ланцюжок, підніміть тканину рулонної штори до бажаного верхнього положення тканини. Закріпіть обмежувач на задню верхню частину ланцюжка.

 

Крок 10. На ланцюжок одягніть фіксатор та зафіксуйте фіксатор на рамі вікна (стулці вікна) таким чином, щоб ланцюжок був в натягнутому положенні.

Виріб встановлено. 

Користуйтеся із задоволенням!

Розпакуйте виріб та комплектуючі кріплення. Будьте обережні, щоб не пошкодити тканину/фурнітуру/направляючі з коробом. 

До завершення монтажу не рекомендується розмотування тканини ролети.  Комплектуючі рулонної штори з направляючими складаються з:


1.Короб

2.Бічні заглушки короба

3.Тканина

4.П-подібні направляючі

5.Заглушки П-подібних направляючих

6.Ланцюжок керування

7.Обмежувач ланцюжка

8.Фіксатор ланцюжка

9.Обтяжувач ланцюжка

10.Нижня планка

Крок 2. 

Приготуйте простий олівець або маркер для проведення заміру та здійснення позначок на вікні. Зніміть бічні кришки з короба. Візьміть виріб та прикладіть до місця кріплення. Рулонні штори мають рівномірно кріпитися по відношенню до вікна (стулки вікна) як по вертикалі так і по горизонталі. Для визначення рівномірності кріплення в основу виміру рекомендується взяти краї штапику вікна. Відмітьте олівцем (маркером) місце бажаного кріплення виробу та місце кріплення коробу ролети.


Крок 3. 

Приготуйте шуруповерт або хрестоподібну викрутку. Прикрутіть короб ролети саморізом до рами вікна (стулки вікна). При використанні шуруповерта, бажано (але не обов’язково) перед викручуванням саморізу здійснити просвердлювання свердлом по металу діаметром, який менше діаметру саморізу. Встановлення коробу ролети за допомогою хрестоподібної викрутки потребуватиме певного фізичного зусилля. При встановленні коробу ролети на цьому етапі не закручуйте повністю саморізи, зокрема необхідно залишити оберт чи півтора, оскільки в подальшому, можливо, виникне необхідність корегування місця знаходження коробу ролети.  

Крок 4. 

Розмотайте тканину, щоб впевнитися, що тканина рухається рівно та без перекосів. Приміряйте направляючі до рами вікна таким чином, щоб нижній край направляючої підійшов до місця з’єднання штапіка рами в нижній частині вікна а верхній край направляючої зайшов під короб ролети (для П-подібної направляючої). Відмітьте олівцем (маркером) місце  кріплення направляючих ролети.


Крок 5. 

Перевірте рівномірність розміщення рулонної штори по відношенню до вікна (стулки вікна). В розмотаному стані рулонна штора має однаково симетрично розташовуватися по відношенню до бокових штапиків вікна. У випадку необхідності корекції, посуньте короб ролети. Досягнувши необхідного результату розміщення виробу, закрутіть саморізи. Одягніть на короб бічні заглушки. 

Очистить та знежирите поверхню вікна, на яку буде прикріплено направляючі ролети. Зніміть захисну плівку з клейкої стрічки на направляючих та приклейте направляючі ролети на визначені місця. Для надійності кріплення, направляючі можна прикріпити за допомогою саморізів. 

Крок 6.  

Розкрутіть виріб в нижнє бажане положення і на передню частину ланцюжка закріпіть один обмежувач.

Потім, потягнувши за ланцюжок, підніміть тканину рулонної штори до бажаного верхнього положення тканини (з короба має виглядати приблизно 10 мм тканини). Закріпіть обмежувач на задню верхню частину ланцюжка.

 

Крок 7. 

На ланцюжок одягніть фіксатор та зафіксуйте фіксатор на рамі вікна (стулці вікна).


Виріб встановлено.

Користуйтеся із задоволенням!

Розпакуйте виріб. Розпаковуючи виріб, будьте обережні, щоб не пошкодити тканину /фурнітуру/направляючі з коробом. 

До завершення монтажу не рекомендується розмотування тканини ролети. 

Розпакуйте комплектуючі кріплення.  

Комплектуючі рулонної штори з направляючими складаються з:


1.Короб

2.Бічні заглушки короба

3.Тканина День-ніч

4.П-подібні направляючі

5.Заглушки П-подібних направляючих

6.Ланцюжок керування

7.Обмежувач ланцюжка

8.Фіксатор ланцюжка

9.Обтяжувач ланцюжка

10.Прут 8 мм

Крок 2. 

Приготуйте простий олівець або маркер для проведення заміру та здійснення позначок на вікні. Зніміть бічні кришки з короба. Візьміть виріб та прикладіть до місця кріплення. Рулонні штори мають рівномірно кріпитися по відношенню до вікна (стулки вікна) як по вертикалі так і по горизонталі. Для визначення рівномірності кріплення в основу виміру рекомендується взяти краї штапику вікна. Відмітьте олівцем (маркером) місце бажаного кріплення виробу та місце кріплення коробу ролети. 

Крок 3. 

Приготуйте шуруповерт або хрестоподібну викрутку. Прикрутіть короб ролети саморізом до рами вікна (стулки вікна). При використанні шуруповерта, бажано (але не обов’язково) перед викручуванням саморізу здійснити просвердлювання свердлом по металу діаметром, який менше діаметру саморізу. Встановлення коробу ролети за допомогою хрестоподібної викрутки потребуватиме певного фізичного зусилля. 

При встановленні коробу ролети на цьому етапі не закручуйте повністю саморізи, зокрема необхідно залишити оберт чи півтора, оскільки в подальшому, можливо, виникне необхідність корегування місця знаходження коробу ролети.


Крок 4. 

Вставте обтяжуючий прут між двома шарами тканини. Розмотайте тканину, щоб впевнитися, що тканина рухається рівно та без перекосів.

Приміряйте направляючі до рами вікна таким чином, щоб нижній край направляючої підійшов до місця з’єднання штапіка рами в нижній частині вікна а верхній край направляючої зайшов під короб ролети (для П-подібної направляючої). 

Відмітьте олівцем (маркером) місце кріплення направляючих ролети.

 

Крок 5.

Перевірте рівномірність розміщення рулонної штори по відношенню до вікна (стулки вікна). В розмотаному стані рулонна штора має однаково симетрично розташовуватися по відношенню до бокових штапиків вікна. У випадку необхідності корекції, посуньте короб ролети. Досягнувши необхідного результату розміщення виробу, обережно, скрутіть виріб та не порушуючи розташування коробу. Одягніть на короб бічні заглушки. 

Крок 6.

Очистить та знежирите поверхню вікна, на яку буде прикріплено направляючі ролети. Зніміть захисну плівку з клейкої стрічки на направляючих та приклейте направляючі ролети на визначені місця.

Крок 7. 

Розкрутіть виріб в нижнє бажане положення і на передню частину ланцюжка закріпіть один обмежувач. При нижньому положенні виробу щільні смужки тканини мають перекривати світлі.  

Потім, потягнувши за ланцюжок, підніміть тканину рулонної штори до бажаного верхнього положення тканини (з короба має виглядати приблизно 10 мм тканини). Закріпіть обмежувач на задню верхню частину ланцюжка.


Крок 8.

На ланцюжок одягніть фіксатор та зафіксуйте фіксатор на рамі вікна (стулці вікна).


Виріб встановлено.  

Користуйтеся із задоволенням!

Крок 1. Розпакуйте виріб та комплектуючі кріплення. Будьте обережні, щоб не пошкодити виріб чи фурнітуру. Комплектуючі горизонтальних жалюзі складаються з:

  1. Карниз
  2. Кронштейн кріплення
  3. Ламелі 
  4. Механізм управління 
  5. Шнур управління 
  6. Ручка управління  
  7. Трос (в залежності від комплектації) 
  8. Втулка з гвинтом (в залежності від комплектації) 
  9. Кут з гвинтом  (в залежності від комплектації) 
  10. Кут нижньої фіксації (в залежності від комплектації) 
  11. Кліпса маскувальної накладки  (у випадку замовлення)
  12. Ламелі маскувальної накладки (у випадку замовлення)

Крок 2. Приготуйте простий олівець або маркер для проведення заміру та здійснення позначок в місцях кріплення Виробу. Здійсніть замір місцерозташування внутрішніх деталей верхньої частини карнизу по відношенню до місця монтажу карнизу на кронштейни кріплення. Місця кріплення кронштейнів не повинні співпадати з внутрішніми деталями верхньої частини карнизу. Зробіть позначки місць кріплення кронштейнів кріплення Для отримання максимально точних замірів для монтажу жалюзі на стіну або вікно (стулку вікна) використовуйте будівельний рівень.

Важливо: Комплект містить універсальні кронштейни кріплення (стеля/стіна/вікно), однак спосіб кріплення виробу (на стелю чи на стіну чи на вікно) має відповідати раніше проведеному заміру. 

 

Крок 3.  У випадку монтажу на стелю або на стіну, приготуйте перфоратор та бур (по бетону) відповідного діаметру, який має відповідати діаметру дюбеля, який буде використаний для кріплення. За допомогою перфоратора зробіть отвори в стіні або стелі (в залежності від обраного способу кріплення) на глибину дюбеля.  Помістіть дюбеля в підготовлені отвори. Встановіть кронштейн кріплення та за допомогою шурупів закріпіть до повної фіксації.  У випадку монтажу на вікно (стулку вікна), приготуйте шуруповерт або хрестоподібну викрутку. Встановіть кронштейни кріплення на раніше визначені місця та зафіксуйте кронштейни кріплення за допомогою саморізу до вікна (стулки вікна). При використанні шуруповерта, бажано (але не обов’язково) перед вкручуванням саморізу здійснити просвердлювання свердлом по металу діаметром, який менше діаметру саморізу. Встановлення кронштейнів кріплення за допомогою хрестоподібної викрутки потребуватиме певного фізичного зусилля. 

 

Крок 4. Після монтажу кронштейнів кріплення, переконайтеся в міцності. Встановіть верхню частину в кронштейни кріплення. Замкніть кронштейни кріплення, повернувши замок кронштейну кріплення вліво до упору. 

Крок 5. Зніміть захисну плівку (малярний скоч, тощо) та допомогою шнура управління опустіть жалюзі до низу. Горизонтальні жалюзі можуть мати або нижню фіксацію за допомогою куточку або тросову фіксацію (див схему крок 1 позначки 10 та 7,8,9). В крайньому нижньому положенні за допомогою олівця або маркеру, зробіть розмітку під кріплення нижньої фіксації або кріплення для троса. 

В разі кріплення ламелей тросовою фіксацією, нижній кінець троса (жилки) проведіть через кільце в нижньому карнизі а потім проведіть через втулку на куточку. Після цього, натягніть трос (жилку), викруткою закрутіть втулку а залишки троса (жилки) обріжте.

Крок 6. Якщо управління горизонтальними жалюзі здійснюється ручкою – встановіть ручку до механізму управління. 

Крок 7. Якщо в замовленні є маскувальна накладка, прикріпіть лицьової частини карнизу кліпси для маскувальної накладки та одягніть ламелі маскувальної накладки на кліпси.     

 

Крок 8.  За допомогою ручки управління, прокрутивши ручку управління в одну а потім іншу сторону – перевірте роботу жалюзі.   

Шнур управління забезпечує підйом-опускання ламелій жалюзі.

Виріб встановлено. 

Користуйтеся із задоволенням!

Крок 1. Розпакуйте виріб та комплектуючі кріплення. Будьте обережні, щоб не пошкодити тканину чи фурнітуру. Комплектуючі вертикальних жалюзі складаються з:

 

1. Карниз 
2. Кронштейн стіновий (в залежності від способу кріплення)
3. Кліпса кріплення 
4. Ламелі 
5. Шнур управління 
6. Ланцюжок управління 
7. Бігунок 
8. Вішачок 
9. Декоративний карниз (під замовлення) 
10. Нижній ланцюг
11. Груз ламелей
Крок 2. Приготуйте простий олівець або маркер для проведення заміру та здійснення позначок в місцях кріплення Виробу. В залежності від обраного способу кріплення, зробіть позначки місць кріплення кліпси кріплення (у випадку кріплення вертикально в стелю) або кріплення на кронштейни (у випадку бокового кріплення в стіну).  Для отримання максимально точних замірів для монтажу  на стіну використовуйте будівельний рівень.
 
Бічні кронштейни або кліпси кріплення мають закріплені на відстані не менше ніж 10 см. від краю карнизу жалюзі.
Важливо:  Спосіб кріплення виробу (у стелю чи бокове кріплення) має відповідати раніше проведеному заміру.
Крок 3.  Підготуйте перфоратор та бур (по бетону) відповідного діаметру, який має відповідати діаметру дюбеля, який буде використаний для кріплення. За допомогою перфоратора зробіть отвори в стіні або стелі (в залежності від обраного способу кріплення) на глибину дюбеля.  Помістіть дюбеля в підготовлені отвори. Встановіть кронштейн кріплення (у випадку бокового кріплення) або кронштейн (у випадку кріплення у стелю) та за допомогою шурупів закріпіть до повної фіксації. У випадку бокового кріплення, прикріпіть до бокового кронштейна кліпсу кріплення за допомогою болта та гайки. Розмотайте ланцюжок управління та встановіть карниз у кліпси кріплення.
 
Крок 4. Після встановлення карнизу, переконайтеся в міцності кріплення та правильності встановлення карнизу в кліпси кріплення. Прокрутіть ланцюжок управління в одну сторону (до спрацювання тріскачки в механізмі) та в подальшому в іншу сторону (також до характерного звуку тріску в механізмі).
Крок 5. Підготуйте ламелі для кріплення.  
На вішачок ламелі,  прикріпіть ламелі до бігунків карнизу.
 
 
 
 
 
 
Крок 6. В кожну ламель знизу вставте грузи ламелей.
Крок 7. Потягніть за шнур управління, щоб ламелі роз’їхалися по карнизу.  Поверніть ланцюжок управління в одну із сторін до моменту, коли жалюзі будуть зачинені та з лицьової сторони, наперед визначивши однаковий розмір довжини ланцюжка, встановіть з’єднуючий ланцюжок до грузиків ламелей. Аналогічно, визначивши однаковий розмір довжини ланцюжка, встановіть з’єднуючий ланцюжок до тильного боку грузиків ламелей.
Крок 8. Потягнувши за шнур управління та прокрутивши ланцюжок управління в одну а потім іншу сторону – перевірте роботу жалюзі. Шнур управління забезпечує збирання ламелій в одну сторону (протилежну сторону обраної сторони органу управління), рух ланцюжка управління забезпечує рух ламелій по осі.    
Крок 9. У випадку замовлення жалюзі з декоративним карнизом, на зовнішню сторону декоративного карнизу вставте смужку тканини та закріпіть декоративну частину карнизу за допомогою утримувача в карниз.
Виріб встановлено.
Користуйтеся із задоволенням!
   Для того, что бы купить карниз для римской шторы в Одессе, учтите следующие данные:
  • Ширина карниза (такой ширины будет сам карниз, а вставки и утяжелитель на 2 см короче, чтобы не выглядывали из ткани)
  • Высота карниза (такой длины будут прозрачные ленты + 10 см запас каждой ленты)
  • Кол-во подъемных механизмов
  • Кол-во вставок (реек)
  • Сторона управления (слева/справа)
  • Высота управления (цепочки)
  • Материал цепочки (белая пластиковая или хромированная металлическая (доп.плата))
  • Длина стеновых кронштейнов, если они требуются (6, 10, 15, 20 или 25 см)
    Способ крепления (на потолок или к стене) и длину
   Для того что бы купить карниз для австрийской шторы в Одессе, учтите следующие данные:
  • Ширина карниза
  • Высота карниза (такой длины будут прозрачные ленты + 10 см запас каждой ленты)
  • Кол-во подъемных механизмов
  • Сторона управления (слева/справа)
  • Высота управления (цепочки), см
  • Материал цепочки (белая пластиковая или хромированная металлическая (доп.плата))
  • Длина стеновых кронштейнов, если они требуются (6, 10, 15, 20 или 25 см)
    Способ крепления (на потолок или к стене)
   Для того что бы купить закрытый карниз для римских штор в Одессе, учтите следующие данные:
  • Ширина карниза
  • Высота карниза (такой длины будут шнуры + 10 см запас каждого)
  • Кол-во вставок (реек)
  • Сторона управления (слева/справа)
  • Высота управления (цепочки)
  • Материал цепочки (белая пластиковая или хромированная металлическая)
  • Наклонная комплектация (Да или Нет)
   Для того что бы купить карниз для римских штор с автоматикой в Одессе, учтите следующие данные:
  • Ширина карниза
  • Высота карниза (такой длины будут шнуры + 10 см запас каждого)
  • Кол-во вставок (реек)
  • Сторона управления (слева/справа)
  • Высота управления (цепочки)
  • Вариант автоматики (пульт, проводная или солнечные батареи)
Якщо у Вас виникли питання, ми можемо проконсультувати з будь-якого питання сонцезахисту, як внутрішнього, так і зовнішнього.

  Вы можете просчитать стоимость  0665634267 или 0664290333

  Так же, заполнив форму с Вашими размерами, мы сделаем расчёт в кратчайшие сроки и предоставим дополнительную скидку.  
Call Now Button