karnizi-odessa
   Компанія Evdesgroup пропонує алюмінієві профільні карнизи в Одесі — це не тільки популярні, але й практичні карнизи, на які можна повісити будь-які штори.
  Матеріал, з якого виробляється алюмінієвий карниз, більш податливий для прийняття різних форм і конфігурації. Саме ця властивість, така улюблена декораторами та дизайнерами, допомагає створювати ексклюзивні варіанти з профільних карнизів, для штор для нестандартних отворів — арки, еркер, нестандартні ніші.
  Карнизи з алюмінію довговічніші в порівнянні з аналогами з пластику. Згодом вони не втрачають колір — не вигоряють. Бігунки такими карнизами, ходять плавно, без застрягань.
  Виходячи зі свого досвіду роботи з карнизами, наша компанія виділили для себе найкращих представників із серії алюмінієво-профільних карнизів.

ВАРІАНТИ ПРОФІЛЬНИХ КАРНІЗІВ

Карниз P99 (I — профиль)

  Це алюмінієвий односмуговий карниз, який застосовується для штор легкої та середньої ваги. Основною перевагою профілю є невеликі габаритні розміри та можливість виконати вигин за формою вікна під час монтажу без додаткового обладнання. 
  Профільний карниз P-99 застосовується для еркерних вікон і кріпиться в стелю або в стіну на кронштейнах. Максимальна довжина цільного профілю 6 метрів.
Колір карнизу – білий, коричневий, чорний, сірий.
  Комплектація стельовий кронштейн, бігунок (сталь, пластик), гачок, стопор.

Карниз Slip (P88 — профиль)

 
    Односмуговий алюмінієвий профіль оснащений жорсткою клейовою липучкою. Особливість профілю — можливість вигину його для еркерних систем. В арку не згинається.
Варіанти кріплення в стіну та стелю.
   Максимальна довжина до 6м. Колір білий.
 Цей карниз використовується для ламбрекенів або частин штор, що не рухають.
Комплектація: кронштейн стіновий.

Карниз Lambreken (P43 — профиль)

 
  Односмуговий карниз з жорсткою клейовою липучкою, на передній частині профілю. виключає необхідність встановлення додаткового карниза для кріплення ламбрекена, що значно економить час монтажу та робить конструкцію менш масивною.
  Комплектація: бігунок, гачок, заглушка .
  Кронштейни універсальні: 2,5 см, 4,0 см.
  Кріплення карниза можливе стельове і настінне

Карниз Мини(Р55 — профиль)

 

  Алюмінієвий односмуговий карниз, який застосовується для штор легкої та середньої ваги.   Максимальна довжина карнизу до 6 м. Колір білий.
 Комплектація: бігунок, гачок, заглушка міні, кронштейни білі стельові.

Карниз KS

  Компанія Evdesgroup пропонує алюмінієвий односмуговий карниз – KS.
Можливе виконання у 3-х варіантах:
·        прямому,
·       арочному
·       еркером (гнутись карнизи на верстаті).
 Зручність додавання бігунків без зняття карнизу (Clik-Sistem). Варіанти кріплення в стіну та стелю. Максимальна довжина до 6м.
  Колір карнизу – білий, коричневий, чорний, сірий. Комплектація: бігунок KS, гачок, заглушка KS Original, стельові кронштейни білі.

Карниз SKC

  Алюмінієвий односмуговий карниз – SKS. Можливе виконання у 3-х варіантах:
·        прямому,
·       арочному
·       еркером (гнутись карнизи на верстаті).
 Зручність додавання бігунків без зняття карнизу (Clik-Sistem). Варіанти кріплення в стіну та стелю. Максимальна довжина 6.5м.   
 Колір карнизу – білий, коричневий, чорний, сірий. Комплектація: кронштейн стельовий, бігунок SKS, гачок, каретка (внутрішня та зовнішня), механізм управління SKS, вантаж, корд, з’єднувач шнура.
  Варіанти розсування тканин — в один бік (ліво, право), з центу вбік.

ВАРІАНТИ ГНУТТЯ КАРНІЗІВ (на верстаті)

gnytie-karnizi-odessa
gnytie-karnizi-odessa
gnytie-karnizi-odessa
gnytie-karnizi-odessa
  Компанія Evdesgroup  може запропонувати, практично різні варіанти алюмінієвих карнизи для штор в Одесі або іншому місті України. Ми можемо підібрати карниз під будь-який бюджет і на будь-яке вікно. Працює складська програма. Завжди є різні карнизи для штор.

Ви можете прорахувати вартість 0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши форму з Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button