GALAXY Китай

SOMFI Франция

INFINITY Китай

NOVO Китай

FOREST

Електрокарнизи Автоматичні карнизи

  Електрокарниз – це карниз із мотором (електроприводом). Такий карниз складається із спеціального профільного карниза (профілю) та мотора. При включенні мотора, електропривод для штор запускає в дію ремені, які надають руху бігунки, і штора рухається горизонтально, закриваючи або відкриваючи вікно.
Існує кілька варіантів керування електрокарнизами – радіо-пульт, підключення до розумного будинку, настінний блок керування або за допомогою Вашого смартфона. Також, у електрокарнизів є функція Touch Motion, завдяки якій достатньо один раз потягнути розумну штору з будь-якого боку, і вона продовжить закриватися або відкриватися автоматично.
  Автоматичні штори з електрокарнизом — це насамперед практично і зручно: завдяки підтримці чистоти, штори можна рідше відправляти в хімчистку.
  Електрокарнизи для штор можна використовувати в інтер’єрі будинків, готелів, офісів, театрів та приватних квартир. Електроштори дуже легко підключаються, електроприводи для штор працюють тихо та споживають мінімум електроенергії.
Електро карниз виготовляється для кожного вікна індивідуально виходячи з побажань замовника. Такі карнизи встановлюються на будь-яку висоту, кріпляться або в стелю або на стіну.
  Також компанія Evdesgroup виробляє автоматичні рулонні штори, римські штори з електроприводом.
При створенні системи штор з електрокеруванням використовують алюмінієві карнизи із двигуном. Залежно від ваги тканини та довжини карнизу пропонується кілька видів двигунів різної потужності. Карнизи з автоматичним керуванням можуть бути вигнуті один кут, два кути, еркер.
  Наша компанія пропонує моторизовані карнизи європейських та китайських виробників
 — моторизовані карнизи для штор Somfy (Франція)
 — моторизовані карнизи для штор Galaxy (Китай)
 — моторизовані карнизи для штор Infinity (Китай)
 — моторизовані карнизи для штор Novo (Китай)
 — моторизовані карнизи для штор Forest (Голландії)
Представлені в нашому асортименті електрокарнизи практично безшумні та функціональні.
Управління здійснюється на вибір: провідним перемикачем, пультом дистанційного керування, функцією Тач-Моушн (смикнули штори і вони самі закрилися або відкрилися) або шляхом підключення до «Розумного Дому».
 Компанія  Evdesgroup допоможе Вам підібрати необхідний електро карниз для Вас. Ми працюємо на пряму із заводами виробниками автоматики. Надаємо максимальну кількість розрахунків вартості електрокарніза. Ви обираєте оптимальну ціну для Вас.

 Ви можете прорахувати вартість 0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши форму з Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button