Компанія Evdesgroup пропонує електрокарнизи в Одесі для штор Galaxy. За технічними характеристиками, функціоналом, дизайном елементів керування електро карнизи Galaxy практично не поступаються преміальним брендам, проте їх вартість помітно нижча. Автоматика Galaxy розроблена з урахуванням особливостей сучасної архітектури, управління може бути виведено як пульт, так і вимикач. Обидва варіанти мають свої переваги.
  Карнизи представлені декількома варіантами моторів для легких тканин до 40 кг, і більш важким понад 60 кг. Завдяки своїй надійності, безшумності в управлінні та стильному дизайну електрокарнизи Galaxy надійно завоювали український ринок.   Шум і вібрація поглинається як усередині двигуна, так і по всьому карнизу. Функція Toch motion керувати шторою одним рухом руки.
 Виробник карнизів Galaxy надає 3-річну гарантію на працездатність електрокарнизів.

Варіанти електроприводів для штор Galaxy

Мотор Sky-Light-Standart до 40

 Мотор полегшений GALAXY для електрокарнизів із провідним керуванням. Рекомендований для прямих карнизів із вагою до 40 кг.

Вартість приводу 140 €

Мотор SL-RTS -до 40 кг.

 Мотор полегшений GALAXY для електрокарніза з радіокеруванням з функцією Touch Motion. Рекомендований для прямих карнизів із вагою до 40 кг. 

Вартість приводу 145 €

Мотор Sky-Standart до 60 кг

 Мотор посилений GALAXY для електрокарніза з провідним керуванням. Рекомендований для прямих та гнутих карнизів з полотном вагою до 60 кг.

Вартість приводу 175 €

Мотор Sky-RTS до 60 кг

Мотор посилений GALAXY для електрокарніза з радіокеруванням з функцією Touch Motion. Рекомендований для прямих та гнутих карнизів з полотном вагою до 60 кг.

Вартість приводу 189 €

Мотор SLQ-RTS до 40 кг.

Мотор полегшений, тихий GALAXY для електрокарніза з радіокеруванням з функцією Touch Motion. Рекомендований для прямих і гнутих карнизів з вагою до 40 кг.

Вартість приводу 200€

Компанія Evdesgroup пропонує електрокарнизи Galaxy — кілька модифікацій з можливістю керування від пульта дистанційного керування, настінного провідного вимикача, настінного бездротового вимикача з функцією Touch Motion.

Мотор Sky-AC-Light-RTS — 14,8V до 40 кг.

 Мотор полегшений GALAXY для електрокарнизів із провідним керуванням. Рекомендований для прямих карнизів із вагою до 40 кг.

Вартість зарядного пристрою 20 €
Вартість приводу 295 €

Мотор Sky-HH -Light-RTS V до 40 кг.

 Мотор полегшений GALAXY для електрокарнизів з провідним керуванням. Рекомендований для прямих карнизів із вагою до 40 кг.

Вартість приводу 175 €

Варіанти керування шторами на електроприводі Galaxy

Дротовий механічний перемикач 1-канальний G KO 1
Пульт радіокерування 5-канальний з індивідуальними кнопками керування для 2-х приводів на кожному каналі, G DC 2
Пульт сенсорний, 2-канальний радіокерування індивідуальними кнопками для кожного каналу, G DC 2

Пульт сенсорний, 15-канальний, радіокерування двома приводами на кожному каналі (управління до 30 приводів), G DC 15/30

Варіанти гнуття електрокарніза (на верстаті) Galaxy

gnytie-karnizi-odessa
gnytie-karnizi-odessa
gnytie-karnizi-odessa
gnytie-karnizi-odessa

Скільки коштує електрокарнізи для штор Galaxy?

 Компанія Evdesgroup допоможе Вам підібрати необхідний електро карниз Galaxy з розрахунку ваги Ваших штор та побажань в управлінні.

 Ви можете прорахувати вартість 0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши форму з Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button