Компанія Evdesgroup пропонує електрокарнизи в Одесі для штор NOVO (Китай). NOVO є однією з бюджетних систем на ринку електрокерованих карнизів для штор. Електро карнизи NOVO повністю відповідають усім сучасним вимогам. В електрокарнизах NOVO є функція «ручного запуску штор», плавний старт і плавна зупинка, автоматичне налаштування кінцевих положень, управління зі смартфона та планшета Wi-Fi (опція). Нове покоління потужних (2 n/m) двигунів NOVO, які здатні витримати важкі штори, і якісно новий рівень комплектації роблять цю систему електрокарнизів одним із лідерів продажів.
 Система автоматичних карнизів NOVO є однією з найбезшумніших систем. Тепер комфорт став не дорогим задоволенням, а доступним кожному за привабливою ціною.

Варіанти електроприводів для штор

 Ми пропонуємо електродвигуни Novo кількох модифікаціях — керуються за допомогою радіопередавача (пульта або кнопки), «сухих контактів» RJ12, мають розширені функції — «touch motion», ручне відкриття/закриття моторизованих штор, керуються силовим навантаженням шляхом перемикання фаз, управління по WI -Fi (Опція).
 Мотор silent — 47 — з керуванням від пульта або функцією управління з телефону або планшета.
 Мотор super silent 48 – з керуванням від пульта або функцією керування з телефону чи планшета.
 Акумуляторний мотор 47-4E – можна використовувати карниз без підзарювання до 6 місяців.

Варіанти гнуття електрокарніза (на верстаті) NOVO.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ЕЛЕКТРОКАРНІЗУ

Скільки коштує електрокарниз для штор?

  Як формується ціна на електрокарниз NOVO в Одесі. Все залежить від довжини, карниза, електроприводу (автоматики), способу керування (пульт, настінний перемикач, смартфон), допустимої ваги штори та спосіб кріплення.
  Якщо у Вас є питання щодо автоматичних карнизів або по будь-якому з напрямків у сонцезахисті, що Вас цікавлять, задайте їх нам, і ми надамо максимальну консультацію

 Ви можете прорахувати вартість 0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши форму з Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button