ВАРІАНТИ РОЗРУХУВАННЯ КАРНІЗІВ

 Компанія Evdesgroup пропонує японські карнизи у Одесі.
Японський карниз COULISSE може бути дво-, трьох-, чотири- та п’яти смуговим. Вони є ковзні елементи, що пересуваються спеціальними роликами.
Керувати шторами можна за допомогою мотузок (кордове управління) вручну або автоматизувати систему.
  Мотузкове – з допомогою однієї мотузки управління японські панелі ковзають у порядку, тобто. збирається один за одним (відкриваючи виріб) або ж розсуваються вздовж усього карниза (закриваючи виріб), розділяючи приміщення на частини або захищаючи від сонця та сторонніх очей.
  Ручне — за допомогою ручки управління, яка кріпиться до кожного полотна, тканина може фіксуватися вздовж напрямної в будь-якому положенні за бажанням, тобто існує можливість зібрати тканину як з одного, так і з іншого боку і навіть по центру.   Ручне керування може бути трансформоване таким чином, щоб при переміщенні передньої панелі вона чіпляла за собою наступні та закривала отвір. Для цього потрібна лише одна ручка управління: панельна штора відкриватиметься і закриватиметься, як і при шнуровому керуванні карнизом, у певному порядку
  Компанія Evdesgroup є прямим постачальником японських карнизів в Одесі. Майже вся комплектація є в наявності на нашому складі. Це дозволяє зменшити терміни збирання карниза.

Ви можете прорахувати вартість 0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши форму з Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button