Терасні системи сьогодні широко використовуються у благоустрої території та легких спорудах на відкритому повітрі. Зовнішні терасні системи чудово підходять для створення комфортного простору фасадних майданчиків комерційного призначення. Часто застосовуються як альтанка або навіс, що примикає до фасаду в приватному будинку.
  Ми пропонуємо кілька видів терасних систем — АССОЛЬ та CASCADE. Дані маркізи — вітростійкі системи зовнішнього сонцезахисту, які поєднують інноваційний дизайн і простоту управління.
  Терасні маркізи в порівнянні з горизонтальними ліктьовими маркізами мають перевагу в тому, що терасні маркізи вітростійкі. При максимальних розмірах ліктьові маркізи, навіть при невеликій силі вітру, обов’язково потрібно складати, оскільки велика парусність тканини може призвести до поломки ліктів системи. Терасні системи встановлюються на 4-х стійких опорах пов’язаних між собою ребрами жорсткості, а тканина «прошивається» підсилювальними профілями через кожні 40-60 см, що дає можливість не складати цю маркізу навіть при сильному вітрі.
  Таким чином, зручність використання стаціонарних маркіз на стійках проявляється в тому, що вони відкривають навесні і складають тільки до осені.
 Допомагають захистити від ультрафіолетового випромінювання і від перегріву, прибирають відблиски на моніторах, телевізорах і дозволяють скоротити витрати на кондиціювання.

Система АССОЛЬ

 Система «Асоль» — баланс і гармонія з природою, тому стиль терасної системи продуманий, відповідно до сучасних тенденцій в еко-дизайні. Чіткі лінії надають конструкції легкість та лаконічність. Система чудово виглядає як у відкритому просторі, і у тандемі з фасадом.
 Поєднуючи в собі складний та інноваційний дизайн з простотою монтажу, система є унікальним продуктом для оформлення комфортного простору вашого будинку або відкритого кафе.

ширина  [mm]: 6000
винос [mm]: 6000
тканини PARA Tempotest
провідне управління, радіокерування,
датчики вітру, сонця, дощу
доступні кольори комплектації
білий RAL 9010,
індивідуальне фарбування в колір за каталогом RAL

Система CASCADE

  Зовнішня система терас CASCADE ідеально підходить для сонцезахисту та створення комфортного простору фасадних майданчиків комерційного призначення (ресторани, бари дискотеки, кафе). Часто застосовується як альтанка або навіс, що примикає до фасаду в приватному будинку. Має підвищену вітростійкість.
  За запитом можливе виконання з додатковим вертикальним захистом, аж до рівня землі. Терасна система Сascade, яка виробляється італійською компанією Mectend, вітростійка, практична та зручна у використанні

ширина [mm]: 10000
винос [mm]: 6000
тканини PARA Tempotest
управління ручне
доступні кольори комплектації
білий RAL 9010,
індивідуальне фарбування в колір за каталогом RAL

Компанія Evdesgroup допоможе з вибором терасних систем для захисту від сонця в теплу пору року.

Ви можете прорахувати вартість  0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши формуз Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button