derevianie-jaluzi

  Компанія Evdesgroup пропонує дерев’яні жалюзі у Одесі. У цих жалюзі використовуються тверді сегменти стебел та технологію пресування, завдяки якій ламелі стабільно «тримають форму» у готових жалюзі.
  Ширина ламелей може бути 25 та 50 міліметрів.
Матеріали Premium Бамбук (ламелі, нижні планки, маскувальні карнизи) покривають особливим матовим прозорим лаком, який захищає жалюзі від впливу ультрафіолету та дозволяє натуральному матеріалу «дихати».
  Можливо автоматизувати дерев’яні жалюзі у Одесі.

ВАРІАНТИ ЛАМЕЛЕЙ І ЛІСЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ ЖАЛЮЗІ

ГАЛЕРЕЯ РОБОТ

Дерев'яні жалюзі це.

  Дерево — матеріал винятковий за своєю красою, а у виробі виглядає просто чудово. Дерев’яні жалюзі зі своєю багатою палітрою натуральних відтінків додадуть кожному приміщенню неповторний стиль та атмосферу.
У дерев’яних жалюзі використовується лише спеціальна деревина. Завдяки спеціальній технології обробки деревини вона не змінює свій колір під впливом сонячних променів. Технологія нанесення захисного шару на поверхню ламелі надає жалюзі пило- та водовідштовхувального ефекту, що робить догляд за виробом простим, а термін його експлуатації довгим.
  Для дерев’яних жалюзі використовуються тверді сегменти стебел та технологію пресування, завдяки якій ламелі стабільно «тримають форму» у готових жалюзі.
  Світлі бамбукові матеріали попередньо обробляються димом, що підкреслює екзотичну, природну текстуру бамбука.
  Наша компанія надає кілька варіантів дерев’яних жалюзі.
  Компанія Evdesgroup є виробником рулонних штор, жалюзі, римских штор, практично вся комплектація є на нашому складі. Ми працюємо на пряму із заводами виробниками фурнітури та алюмінію. Це дозволяє зменшити вартість рулонних штор та термін виробництва.

Ви можете прорахувати вартість 0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши форму з Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button