Основною відмінністю штор плісе від інших жалюзі є те, що їх конструкція дозволяє монтувати штори на вікна практично будь-якої геометричної форми (трикутні вікна, вікна арки, круглі вікна). У зібраному вигляді штори пліссе мають дуже маленьку товщину, залежно від розміру вікна (в середньому 5 см), що робить їх практично не помітними на вікні. Мала товщина, тканини на вікні, не перешкоджає відкриття балконних дверей та нестандартних вікон.
 Даний вид штор має кілька варіантів управління: ручка, шнурок, ланцюжок і за допомогою пульта дистанційного управління. Комплектація тканин для систем — пліссе представлена ​​двома виробниками — Cosiflor (Німеччина) та Besta Cosimo (Польща). Великий та різноманітний асортимент тканин, що дає можливість підібрати під будь-який інтер’єр.
  Для вертикальних вікон традиційної прямокутної форми рекомендуємо натяжні та вільновисні системи плісе 20мм та 50мм.
  Компанія Evdesgroup пропонує кілька варіантів систем плісе:
штори-плісе 20 мм
штори-плісе 50 мм
система штори-плісе День-Ніч
система  штор пліссе Дует ( Дует Лайт, Дует Blackout)

ВАРІАНТИ СИСТЕМ ПЛІСЕ

Для вертикальних вікон прямокутної форми рекомендуємо натяжні та вільновисні системи плісе 20мм та 50мм.
Якщо у вашому будинку є мансардні вікна або «Зимові сади», рекомендуємо наступні системи.
Для арочних вікон представляємо ряд систем плісе. Можливе також поєднання прямокутної та арочної форми в одному виробі: такі системи називаються ПАРУС.
На вікна у формі трапеції або трикутника, розташовані на висоті та під кутом (мансардні та стельові) необхідно вибирати спеціальні системи, до складу яких входять тросики, що служать для утримання системи у натягу.
Дуже великий плюс штор плісе — це багатофункціональний сонцезахист вікон нестандартної форми. Залежно від конфігурації вікна та бажаного варіанта управління підбирається система пліссе. Системи можуть бути робітниками та фіксованими (не відкриватися).
Для стельових і мансардних вікон часто необхідно автоматизоване керування, оскільки в основному знаходиться в важкодоступних місцях для ручного керування.
Дуже великий плюс штор плісе — це багатофункціональний сонцезахист вікон нестандартної форми. Системи можуть бути робітниками та фіксованими (не відкриватися).
Для більш зручного управління — вибирайте моторизовані (керовані за допомогою автоматики) штори пліссе.
FE, XLE – для вертикальних вікон та PLE – для мансардних та стельових вікон.
Управління штор плісе може бути як дротове, так і бездротове дистанційне

КАТАЛОГ ТКАНИН

ГАЛЕРЕЯ РОБОТ

  Компанія Evdesgroup є виробником рулонних штор, жалюзі, римских штор, систем плісе, практично вся комплектація є на нашому складі. Ми працюємо на пряму із заводами виробниками фурнітури та алюмінію. Це дозволяє зменшити вартість рулонних штор та термін виробництва.

 Ви можете прорахувати вартість 0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши форму з Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button