ВІДКРИТІ СИСТЕМИ

  Компанія Evdesgroup пропонує відкриті системи День — Ніч (Зебра). Ця система так само, як і рулонні штори йдуть без захисного короба, керуються вони за допомогою ланцюжкового механізму або автоматики з пультом управління. У комплектації йде волосінь (леска).
 Відкриту систему систему День-Ніч розрізняють, так само за діаметром труби. Чим більший діаметр труби, тим більше світлового отвору є можливість закрити.

ЗАКРИТІ СИСТЕМИ

 Також наша компанія може запропонувати своїм клієнтам закриті рулонні штори день-ніч. Такі системи рулонних штор День-Ніч поставляються в комплекті з плоскими, або П-подібними напрямними, які приховують краї тканини.
  У поєднанні з тканинами Blackout можна домогтися навіть у дуже світлий день практично повної темряви, або зробити екран для Вашого телевізора або проектора.
 Управління цією системою здійснюється ланцюжковим механізмом.
Що таке День-Ніч?

  Система день-ніч (делайт, зебра) складається з двох шарів тканини, що складається із затемняючої смуги та прозорої. При зміщенні тканини, коли смуги, що затемняють, збігаються з прозорими, ми отримуємо ефект затемнення. При збігу прозорих смуг – ефект «освітлення».
  Чіткі горизонтальні лінії тканини візуально розширюють внутрішній простір приміщення, а різноманітність фактури та кольорів створять неповторний дизайн інтер’єру. Системи день-ніч аналогічні класичним рулонним шторам. Вони можуть бути як відкритого типу, так і в коробі, на ланцюжковому чи пружинному механізмі.
  Можливо автоматизувати систему. Більше про рулонні штори на автоматиці в Одесі дивіться за посиланням. 

  Компанія Evdesgroup є виробником рулонних штор, практично вся комплектація є на нашому складі. Ми працюємо на пряму із заводами виробниками фурнітури та алюмінію. Це дозволяє зменшити вартість рулонних штор та термін виробництва.

Ви можете прорахувати вартість0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши форму з Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button