Гаражні ворота

В'їзна брама

Ролетні ворота

Ролети/ Рольставні

Промислові ворота

Хвіртки

Панорамні ворота

Автоматика

  Компанія Evdesgroup допоможе підібрати та купити автоматичні ворота, які будуть підходити саме вашому об’єкту. Ми пропонуємо найкращу якість від надійних виробників, а також найоптимальніші ціни на ворота, ролети, автоматику, хвіртки та іншу в’їзну групу.
 Великий попит на металеві ворота пояснимо їх функціональними перевагами, які оцінюють користувачі. Тепер, щоб відкрити ваші нові ворота, не потрібно возитися із цим самостійно. За допомогою пульта управління відкрити їх можна, не залишаючи автомобіль. Або скориставшись програмою на телефоні.
  Широкий асортимент компанії дає можливість кожному покупцеві вибрати будь-який колір, розмір, метал, конструкцію, механіку та ціну, завдяки чому нові ворота, ролети, хвіртки, ідеально впишуться в будь-який фасад. Всі види виробів мають гарантію від виробників, що підтверджує їхню якість, надійність і довговічність. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними та надійними партнерами, які вже встигли зарекомендувати себе на ринку та серед покупців, що підтверджують численні на їхні ворота відгуки.

Ви можете прорахувати вартість  0665634267 або 0664290333

Також, заповнивши форму з Вашими розмірами, ми зробимо розрахунок у найкоротші терміни та надамо додаткову знижку.
Call Now Button